Wieści
O klanie
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Sala Chwały
Forum1. Klan Słudzy Azmodana oficjalnie funkcjonuje wyłącznie na scenie Diablo 2, Diablo 3 oraz Diablo 4.
2. Jeśli należysz do Klanu AZM, nie możesz należeć do żadnego innego klanu lub teamu Diablo.
3. Każdy klanowicz musi mieć w widoczny sposób zaznaczone, że należy do klanu AZM np. w profilach forumowych (nazwa konta z dopiskiem -AZM-, sygnaturze bądź w innych formach).
4. Każdy członek klanu zobowiązany jest do regularnego odwiedzania strony i forum klanu.
5. Nie wolno nikomu wypowiadać wojen i zawierać sojuszy na własną rękę. Można podać idee o zawarciu sojuszu czy wypowiedzeniu wojny z danym klanem.
6. Obraźliwe zachowanie w stosunku do innych kilanowiczów na forach publicznych oraz w grze jest zabronione, wszelkie problemy omawiamy w tajnych.
7. Schańbienie klanu nielegalną grą, chamskim zachowaniem lub w jaki kolwiek inny sposób grozi usunięciem z klanu po uprzednim rozpatrzeniu sprawy przez Rade Klanu.
8. Nieprzestrzeganie regulaminu równa się z wydaleniem z klanu.


1. Założyciele - Ojcowie klanu AZM czyli Undead (Seba) i NeoVenator. Dożywotnia ranga na wyłączność.
2. Rada Klanu - Elitarne grono Kapłanów założone 23 stycznia 2003 roku przez najbardziej wpływowych klanowiczów. Z reguły 3-osobowe, stanowiące najwyższą władze w klanie. Wstęp do niej mają najbardziej wyróżniające się jednostki o największym stopniu wtajemniczenia z wieloletnim stażem w klanie!
3. Arcykapłani - Klanowicze wyróżnieni za swoje zasługi.
4. Kapłani - Pełnoprawni klanowicze. Podstawowa ranga w klanie.
5. Upadli - Klanowi weterani zasłużeni dla klanu od lat niewykazujący aktywności. Mają dożywotni wstęp do klanu w razie ich powrotu do gry.
6. Rekruci - Niepełnoprawni klanowicze przyjęci na okres próbny. Przewidziany okres rekrutacyjny może trwać do roku czasu.
7. Jest możliwość awansowania na każdą z powyższych rang oczywiście oprócz Założyciela. O awansach decyduje wyłącznie Rada Klanu.
8. Nie można stracić zdobytej rangi, chyba że samemu się z niej zrezygnuje lub wyleci się z klanu.Ciekawostki
Mapa Sługów
Rozdroże
Archiwum
Battle GT
Diablo II
YouTube
Discoard


Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum. + Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum. + Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum. + Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum.