Wieści
O klanie
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Sala Chwały
Forum

INFOTMACJE O KLANIE W PIGUŁCE

Pełna nazwa klanu:
Słudzy Azmodana

Tag klanu:
AZM

Krótki opis:
Klan AZM to jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich klanów gier serii Diablo. Zrzeszamy graczy od 2000 roku.

Data założenia klanu:
29 czerwiec 2000 roku.

Założyciele klanu:
Adam "NeoVenator" Skoczylas i Sebastian "Undead" Karasiewicz (Othil)

Działalność:
Funkcjonalność klanu na scenie Diablo II, Diablo II Resurrected, Diablo III oraz Diablo IV.

Struktura klanu:
Klan Posiada strukture zakonną ze ścile ustaloną hierarchią kapłańską, której członkowie wyznają Pana Grzechu Azmodana! Oczywiście żebyśmy nie zostali posądzeni o satanizm jest to tylko obramowanie naszej gamingowej działalności, które ma na celu nadanie mrocznego klimatu rozgrywce. Prywatnie mamy w klanie nawet prawdziwego księdza :DCiekawostki
Mapa Sługów
Rozdroże
Archiwum
Battle GT
Diablo II
YouTube
Discoard


Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum. + Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum. + Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum. + Premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku! + Od 2 czerwca dostęp do gry będą miały osoby które kupią gre w wersi Ultimatum.