Wieści
O klanie
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Sala Chwały
Forum

Aby dołączyć do klanu AZM, należy zapoznać się z Kodeksem klanu, następnie wypełnić i wysłać poniższy formularz odpowiadając możliwie wyczerpująco. Informacje o przyjętych do klanu osobach będą umieszczane w tym miejscu w ciągu 7 dni od wysłania podania. Jeśli w tym czasie nie będzie informacji o Twoim przyjęciu to znaczy że Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie.

UWAGA! Pamiętaj żeby wypełnić WSZYSTKIE POLA FORMULARZA, jeśli wyślesz formularz bez wypełnienia chociaż jednego pola będziesz musiał wypełniać wszystkie dane jeszcze raz!

Nick którym się posługujesz na co dzień
BattleTag
Imię
Rok urodzenia
Miasto zamieszkania
Adres e-mail
Adres IP
Klanowicz, który Cię poręczy
(jeśli brak postaw minus)
Opisz krótko swoją historię z grami z serii Diablo
Twój największy sukces w grach z serii Diablo
Jeżeli należałeś wcześniej do innych klanów, wymień je i opisz
Powody dla których chcesz wstąpić do AZM
Coś od siebie
 Ciekawostki
Mapa Sługów
Rozdroże
Archiwum
Battle GT
Diablo II
YouTube
Discoard


26.11.2023 Na rekruta został przyjęty Mickey. + 23.11.2023 Na rekruta został przyjęty eNeSik. + 22.11.2023 Krwawą gwiazdę za wbicie 100 lvl HC otrzymuje iNferno gratulacje! + 20.11.2023 Awans na Kapłana oraz order Krwawą Gwiazde za wbicie setki na HC otrzymuje SagePM. + 18.11.2023 Na rekruta zostaje przyjęty Zogg. + 15.11.2023 Na rekruta zostaje przyjęty SagePM. + 05.11.2023 Została wprowadzona nowa zasada w kodeksie klanowym dotycząca werbowania nowych Rekrutów. W skrócie umożliwa ona zapraszanie nowych osób do klanu bez głosowania klanowiczom o randze Arcykapłana w góre. + 03.11.2023 Bogaty dzień w wydarzenia. Na blizzconie został zapowiedziany pierwszy dodatek do Diablo 4 o nazwie Vessel of Hatred. Ma on dodać znaną lokacje z Diablo 2 Kurast, finalnego bosa Mefisto oraz nową klase. Na rekruta został przyjęty Yonos z poręczenia Klesi. Natomiast na D2R odbył się turniej PvP 2 na 2 w lidze DCL, który zwycięża Tabuli. + 30.10.2023 Młody jako pierwszy klanowicz w tym sezonie wbił 100 lvl na HC grając czarodziejką. Krwawa gwiazda ląduje na jego koncie, tym samym zdobywa awans na kapłana. Gratulacje! + Po więcej wydarzeń zapraszamy do klanowej >Kroniki<