Wieści
O klanie
Mitologia
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Zloty
Sala Chwały

Sala Chwały



Othil




Nick: Othil, Margador, Undead
Imię: Sebastian
Nazwisko: Karasiewicz
Data urodzenia: 20.06.1983
Miasto pochodzenia: Bielsko-Biala
Data dołączenia do klanu: 29.06.2000
Wypowiedz NeoVenatora:

Wspaniała osoba, a przede wszystkim przyjaciel! Poznałem go kiedy to po raz pierwszy pożyczyłem modem od qmpla i podłączyłęm się do netu. W tym czasie miałem manie grania w StarCrafta i zresztą do tej pory mam:P ale wtedy to była prawdziwa mania. Kiedy już tak sobie uświadomiłem z czym to się tak właściwie je:P to założyłem sobie skrzynkę pocztową itd. i zacząłem grać w SC po parę godzin dziennie przez modem na Polskim serwerze NetCraft (którego historii już nie będę przytaczał:D) to w pewnym momencie zagrałem akurat z Undim nie pamiętam nawet w jakich to okolicznościach, ale później coraz częściej ze sobą rozmawialiśmy. Undi zapisał się później do klanu ExE, a następnie namówił mnie, żebym razem z nim był w tym klanie. Można by powiedzieć, że gdyby nie ten punkt zwrotny w mojej historii to nie było by klanu AZM. A dlaczego? Ano jak już się zapisałem to zaczęło mi się podobać życie klanowicza, bo zawsze większość osób daży Cię większym szacunkiem no bo wiadomo, że gość z klanu:D a pozatym te zebrania i wojny. Poporstu cud, miód i orzeszki! W końcu troszkę znudziło nam się granie w SC, ale jeszcze mieliśmy dość siły ażeby założyć własny klan w SC. Klan miał nosić nazwę: Childrens Of Brood w skrócie [CoB] lecz gdy doszły pierwsze wieści o Diablo 2 to strasznie napaliliśmy się z Sebastianem na tą giere i on zarzucił hasło abyśmy stworzyli jeszcze klan Diablo 2. Zgodziłem się. Wtedy to udało mi się zapisać chociaż na STRESS TESTy nie wiem czy wszyscy wiedzą o co biega, ale chyba nie:P była to po prostu druga faza BETA TESTÓW DIABLO 2. Na pierwszą nie mogłem się załapać:P ale kiedy wreszcie odpaliłem Diablo 2 jako jeden z nielicznych w Polsce to powiedziałem sobie "to jest dopiero gra!" Stwierdziłem, że nie podołamy prowadzeniu dwóch klanów na raz i musiałem się zdecydować, który projekt przeżyje, a który upadnie. W końcu zrezygnowałem z klanu CoB, bo D2 beta testy wywarły na mnie niesamowite wrażenie. I tak właśnie powstało AZM. Nazwę klanu i pierwsze projekty stronki wymyślił Undead. Później ja zrobiłem nową grafę i było zajebiście:D. Powoli zaczęli napływać nowi ludzie oczywiście z przyczyn lagów graliśmy na OPEN w tamtych czasach mało kto mógł grać na CLOSED, bo nie było pożądnych łącz. I tak sobie chyba z rok graliśmy na tym OPEN była niesamowicie rodzinna atmosfera i była to raczej zabawa nie tak jak teraz, bo troszkę staliśmy się takimi profesjonalistami, wszyscy mają obkute statystyki windforcea i dooma:D i raczej stawiamy duele ponad wszystko nie wiem czy zmierzamy w dobrą stronę, bo najważniejsze w tej grze jest kontakt z innymi ludźmi, a my to zatraciliśmy. Zdałem sobie z tego sprawe całkiem niedawno i teraz będę się starał zrobić wszystko, żeby troszkę wyluzować atmosferkę, żeby było tak jak kiedyś, że AZM było jak drugi DOM. UNDI I LOVE YOU BROTHER!!!



Ciekawostki
Mapa Sługów
Archiwum
Seria Diablo
Stragan D2R
Księga Gości
Rozdroże
Forum
YouTube
...
...

Najnowszy wpis w Księdze Gości:
Klorell
Szybka dostawa polecam. Na pewno skorzystam w razie potrzeby.
24 Czerwca 2026 8:38
Dodaj Wpis
Jesteś 198452 Wędrowcem

01.06.2026 ⚔️ Zakończył się trzeci zlot AZM! ⚔️ Z okazji 26-lecia klanu pod sztandarem Azmodana spotkali się: NeoVenator, Dix, ZelgO, Kicek, Frugo, Kason, Sonne, Młody, Skoko, Rogaty, Pasek, Splifik i DaNek. Gościnnie pojawił się również dawny wojownik AZM – MMT. Do zobaczenia za rok Bracia na jeszcze bardziej srogiej rajzie! Te nocne obrady klanowe nigdy nie będą zapomniane 😉 22.05.2026 Dziś zakończyliśmy klanowy ranking Diablo 2 Resurrected sezonu 13 i przedstawiamy top 10 rankingu, a już o 2 w nocy rozpoczynamy kolejny ranking sezonu 14. Aby być uwzględnionym w rankingu należy: - należeć do klanu AZM - mieć tag AZM w nazwie postaci lub battletagu - posiadać minimalny 80 level postaci na HC, lub 90 level postaci na SC - załapać się do którego kolwiek rankingu w serwisie d2emu.com (PC, PS, Xbox, Nintendo, SC, HC, Klasowego, RotW, Expansion, Classic) Powodzenia! 27.04.2026 Gdy dziś zegary wskażą godzinę pierwszą po północy, a mrok okryje ziemię swym ciężkim płaszczem, oto nadejdzie chwila przeznaczenia — premiera nowego dodatku do Diablo IV, zwanego Panem Nienawiści. Klan AZM, bractwo zahartowane w niezliczonych starciach, wzywa wszystkich godnych chwały — przybądźcie na nasz Discord, gdzie słowa stają się przysięgą, a przysięga prowadzi ku zwycięstwu. A jeśliś jeszcze nieokrzesanym uczniem sztuki walki, nie lękaj się — dołącz do klanowej Akademii Diablo IV, gdzie pod czujnym okiem doświadczonych mistrzów wzrośniesz w siłę i staniesz się legendą. Przybywajcie… albowiem noc ta nie należy do słabych.