Wieści
O klanie
Mitologia
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Zloty
Sala Chwały

Sala Chwały



Wilq




Nick: Wilq, Eternal
Imię: Łukasz
Nazwisko: Wilk
Data urodzenia: 27.04.1985
Miasto pochodzenia: Łódź
Data dołączenia do klanu: 08.12.2000
Wypowiedz NeoVenatora:

Hehehe to był dopiero śmieszny gość:P bo zmieniał xywki jak rękawiczki. Kiedy przyszedł do nas do klanu zwerbowany bodajże przez Apollyona to miał xywę Nightmer. Ale później znów zmienił na Mictlan, a następnie na Wilq, a później znowósz na Eternal, a wcześniej przed przyjsciem do klanu miał xywę Crypton. Także widzicie był rok, a miał multum xywek później mu chyba w mailu napisałem, żeby już nie zmieniał ksywek, bo już mi się powoli mylą te postacie:P i już nie wiedziałem kto jest kto:D. Najdłużej chyba figurował jako Eternal, ale w szkole jest Wilq:P. Więc będe go dwojako nazywał:D. Od kąd pamiętam Wilq zawsze grał samymi barbami i robił ich w kilku klasach: rzucany, drzewiasty, mieczowy, buławowy:P poprostu bardzo lubił tą postać. Trzeba przyznać, że umiał się nimi bić, a zresztą w tamtych czasach królował barb tak jak teraz amazonka:D Zawsze bardzo dużo czasu poświęcał życiu klanowemu i nawet dziś mało jest tak wiernych klanowiczy. Teraz może napiszę jak się poznaliśmy w real life:P no więc był kiedyś zlot w łodzi, ale Wilqa akurat nie było, bo podobno coś mu się z kompem zwaliło:D i trochę lol był. A tak szczerze mówiąc to poznałem go dopiero kiedy grałem sobie u Apo na closed, bo wtedy tylko u niego dało się w miarę grać:P a on powiedział mi, że się z Eternalem umówił żeby ten nagrał mu Soldier Of Fortune no i pojechałem z nim w umówione miejsce i się spotkaliśmy:P proste jak drut. Ale strasznie wtedy padało i przyszedł jakiś czarny gość (metal:P) o wyrazie twarzy takim jakby chciał nam sprać mordy:D i to był Wilq. Przekazał płytkę Apo, kaskę i poszliśmy z nim do Metropolis (bilard), bo podobno akurat Kason tam był to jeszcze sekundke pogadaliśmy o tym jaki będzie dodatke o tym czy dobrym pomysłem jest przejście na closed itd. Potem się rozstaliśmy i widziałem go chyba gdzieś za pół roku. Bo jeszcze była taka śmieszna jedna sytuacja znacie pewnie Umbre nie? No więc Umbre był zwerbowany przez Kasona. Spotkali się przypadkowo na BN i okazało się, że Umbre gra w kafejce, która jest 5 minut drogi od Kasona, a 10 min drogi odemnie:P i postanowiliśmy pójść tam do Umbrew do caffe, a później poszliśmy na pifko i pogadaliśmy troszeczkę, oczywiście w pewnym momencie rozmowa przeniosła się na tematy szkolne i okazało się, że od tego roku szkolnego bardzo dziwnym lecz przyjemnym zbiegiem okoliczności będę chodził z Kasonem i Eternalem do jednej klasy!!! I to było takie fajne uczucie, bo niby byle co jakiś klan, a jakie znajomości!:P I tak szczerze to Wilqa dopiero poznałem w szkole. Wzrost średni, włosy blond, nastawiony do czego kolwiek negatywnie:DDDD (Wilusiu nie obraź się:P). Nie bo WilQ to zawsze ze spuszczoną głową łazi!!! uśmiechnij się! DUDE I FUCKIN LOVE YOU!!!



Ciekawostki
Mapa Sługów
Archiwum
Seria Diablo
Stragan D2R
Księga Gości
Rozdroże
Forum
YouTube
...
...

Najnowszy wpis w Księdze Gości:
Klorell
Szybka dostawa polecam. Na pewno skorzystam w razie potrzeby.
24 Czerwca 2026 8:38
Dodaj Wpis
Jesteś 198451 Wędrowcem

01.06.2026 ⚔️ Zakończył się trzeci zlot AZM! ⚔️ Z okazji 26-lecia klanu pod sztandarem Azmodana spotkali się: NeoVenator, Dix, ZelgO, Kicek, Frugo, Kason, Sonne, Młody, Skoko, Rogaty, Pasek, Splifik i DaNek. Gościnnie pojawił się również dawny wojownik AZM – MMT. Do zobaczenia za rok Bracia na jeszcze bardziej srogiej rajzie! Te nocne obrady klanowe nigdy nie będą zapomniane 😉 22.05.2026 Dziś zakończyliśmy klanowy ranking Diablo 2 Resurrected sezonu 13 i przedstawiamy top 10 rankingu, a już o 2 w nocy rozpoczynamy kolejny ranking sezonu 14. Aby być uwzględnionym w rankingu należy: - należeć do klanu AZM - mieć tag AZM w nazwie postaci lub battletagu - posiadać minimalny 80 level postaci na HC, lub 90 level postaci na SC - załapać się do którego kolwiek rankingu w serwisie d2emu.com (PC, PS, Xbox, Nintendo, SC, HC, Klasowego, RotW, Expansion, Classic) Powodzenia! 27.04.2026 Gdy dziś zegary wskażą godzinę pierwszą po północy, a mrok okryje ziemię swym ciężkim płaszczem, oto nadejdzie chwila przeznaczenia — premiera nowego dodatku do Diablo IV, zwanego Panem Nienawiści. Klan AZM, bractwo zahartowane w niezliczonych starciach, wzywa wszystkich godnych chwały — przybądźcie na nasz Discord, gdzie słowa stają się przysięgą, a przysięga prowadzi ku zwycięstwu. A jeśliś jeszcze nieokrzesanym uczniem sztuki walki, nie lękaj się — dołącz do klanowej Akademii Diablo IV, gdzie pod czujnym okiem doświadczonych mistrzów wzrośniesz w siłę i staniesz się legendą. Przybywajcie… albowiem noc ta nie należy do słabych.