Wieści
O klanie
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Sala Chwały
Forum


IV Wojna
Wrogi sojusz: Warriors from Heaven's Gate - WHG & Vortex of Destruction - VoD
Wynik wojny: Przegrana

URL: http://www.whg.pl, VoD nie posiada strony
Lider: Lord
Powód rozpoczęcia: BRAK
Termin rozpoczęcia: 08.05.2006
Termin zakończenia: 27.05.2006
Miejsce rozpoczęcia: Grota Trolla (GT_PvP)
Zasady:
1. Każdy mecz do 4.
2. Ilość graczy nielimitowana czyli można zgłosić wszystkich z danego klanu posiadających konto na GT-PvP.
3. Ustalonego dnia wysyłamy PMa z lineupem czyli kolejnością gry, acc/nazwą/klasą do wybranej przez oba klany neutralnej osoby na forum po czym ta osoba wkleja tekst PMów w temacie wojennym na forum.
4. Postacie muszą być już wyexpione i ubrane oraz nie mogą być resetowane w trakcie walk.
Wyniki: AZM vs. WHG+VoD 3:5.
Uwagi: Członek teamu VoD, a mianowicie VoD-Volantis dopuścił się haniebnego czynu. Używał butelek pełnego zdrowia w swoim meczu przez co udało mu się zdobyć 3 fragi bez straty hp. Świadczy o tym fakt że gdy przy stanie 3:0 dla niego na gre wszedł sędzia role się odwróciły i szybko przegrał kolejne 4 rundy i tym samym cały mecz. Ponadto w trakcie trzeciej rundy było ewidentnie widać że odrazu po otrzymaniu bsa życie wzrosło mu do pełna. Nie mogło to być przewidzenie ani żaden bug, którym Volantis zaczął się tłumaczyć bo widziały to dwie osoby na ekranie. Powodem tego że koalicja WHG&VoD nie dostała walkowera było brak niezbitych dowodów, ale jest praktycznie niemożliwe udowodnić coś takiego. Mimo że koalicjanci wygrali wojne to VoD Team może czuć się w niej największym przegranym.Ciekawostki
Mapa Sługów
Rozdroże
Archiwum
Battle GT
Diablo II
YouTube
Discoard


Start II sezonu Diablo 2 Resurrected odbędzie się 7 października 2022 roku! + Start II sezonu Diablo 2 Resurrected odbędzie się 7 października 2022 roku! + Start II sezonu Diablo 2 Resurrected odbędzie się 7 października 2022 roku! + Start II sezonu Diablo 2 Resurrected odbędzie się 7 października 2022 roku! + Start II sezonu Diablo 2 Resurrected odbędzie się 7 października 2022 roku!