Wieści
O klanie
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Sala Chwały
Forum

Tytuł: Aktualizacja
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 17.12.2012, 19:54
Ostatnimi czasy troche zaniedbałem sprawy techniczne dotyczące strony oraz klanu jak to w pewnym wieku bywa są ważniejsze sprawy. Ale już się zrehabilitowałem i zrobiłem aktualizacje strony. Co by się nie działo to AZM zawsze będzie ważnym elementem mojego życia :) To nie tyko wspólne granie, to wiele zajebistych znajomości jakie poznałem dzięki temu klanowi :) I zawsze znajdę te kilka godzinek żeby pozałatwiać wszystkie sprawy klanowe!Na początek dodam że po 3 latach przerwy wracam na klanowego kronikarza, uzupełniłem już ostatnie pól roku Kroniki mam nadzieję, że nie wyszedłem z wprawy z resztą sami oceńcie! Kolejną rzeczą jest powstanie nowego działu na stronie o nazwie "Zbrojownia". Będę w nim umieszczał liste przedmioów należących do klanu. Przedmioty tę będą leżeć na wspólnym klanowym koncie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w samym dziale. Na koniec zająłem się składem, który nie był aktualizowany od września. Przy okazji zapraszym wszystkich elitarnych graczy do Werbunku, może któryś z nich dozna zaszczytu wstąpienia w nasze diabelskie szeregi! :)
Tytuł: Nowy klanowicz
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 15.11.2012, 18:05
Po półtora miesięcznym okresie rekrutacyjnym zdecydowaliśmy, że bierzemy Wajusa na stałe do klanu już na pełnoprawnego klanowicza. Tak więc gratuluję i życzę wielu sukcesów w szeregach AZM!
Tytuł: Wyniki konkursu oraz pierwszy klanowicz który przeszedł inferno na Hardcore
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 19.10.2012, 00:07
Po tygodniu układania puzli z wizerunkiem Tyraela wyłoniona została najlepsza trójka układaczy! :) Postaram się jak najszybciej rozesłać nagrody, a oto oni:

1) Kesah#2437 - 0:18
2) Qkuajs#2914 - 0:20
3) TonyTravesi#2502 - 0:21

Ponadto mamy w klanie pierwszego klanowicza któremu udało się przejść wszystkie poziomy trudności na hardcore. Dokonał tego Lukas grając Szamanem. Gratulacje!!!
Tytuł: Konkurs z nagrodami!
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 11.10.2012, 01:47
Ogłaszam konkurs w układaniu puzli :) Trójka uczestników która ułoży puzle w najszybszym tempie otrzyma nagrode w postaci złota w Diablo 3! Kolejno za pierwsze miejsce 3 miliony, za drugie miejsce 2 miliony oraz za trzecie miejsce 1 milion złota! Konkurs trwa do 18 paĽdziernika godziny 00:00 wtedy wyłonieni zostaną zwycięzcy. Koniecznie w pseudonimie podajcie swój battletag żeby było wiadomo do kogo mają powędrować nagrody!

edit:
RANKING POKAZUJE WYNIKI WEDŁUG ILOŚCI RUCHÓW, ALE PRZYPOMINAM ŻE LICZY SIĘ CZAS UŁOŻENIA UKŁADANKI. MOŻE UDA MI SIE USTAWIĆ PRAWIDŁOWE WYŚWIETLANIE RANKINGU!

Będe regularnie edytować najlepszą trójke conajmniej raz na dzień do końca konkursu:

1) Kesah#2437 - 0:18
2) Qkuajs#2914 - 0:20
3) TonyTravesi#2502 - 0:21


Tytuł: Budyn i strona
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 25.09.2012, 15:02
Budyn który został niedawno przyjęty do klanu, postanowił odejść. Osobiście dodam, że jest to mała strata dla klanu - i tak się na forum nawet nie pojawiał więc po jakimś czasie sam by wyleciał.

Jak mogliście zauważyć nasza strona od jakiegoś czasu była nieaktualizowana m.in kronika którą ja się zajmuję, spowodowane to było brakiem czasu, wszystko postaram się uzupełnić w ciągu paru dni.
Tytuł: Nowy klanowicz
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 07.09.2012, 20:54
Po ponad miesięcznym okresie rekrutacyjnym do klanu na stałe został przyjęty Budyń, specjalizuje się w grze Demon Hunterem. Życzymy wielu sukcesów w klanie!

Tytuł: Battle GT
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 02.07.2012, 17:45
Na stronie powstał dział o nazwie Battle GT - tym którzy nie wiedzą lub zapomnieli to przypomne że Battle GT to cykl Turniejów 1 na 1 w grach z serii Diablo organizowany przez nasz klan od 2004 roku!
Do tej pory odbyły się 3 edycje Turnieju na scienie Diablo 2 i pewne jest że kolejne edycje będą się już odbywać na scenie Diablo 3. Jako że narazie o PvP w D3 ani widu ani słychu zostaje nam jedynie cierpliwie czekać na czwartą edycje Turnieju i szykować przez ten czas nasze postacie żeby były gotowe do walki już od pierwszego dnia wyjścia łatki z PvP do D3.
Tymczasem zapraszem wszystkich tutaj do zapoznania się z zasadami, historią oraz wynikami poprzednich edycji Turnieju!
Tytuł: Zasady rekrutacji
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 17.06.2012, 23:30
W związku z licznymi podaniami do klanu w ostatnim czasie przedstawiam nasze wymagania dla chętnych; przede wszystkim automatycznie odrzucamy osoby które nie przykładają się do treści zawartych w podaniach czyli robią to na tzw. "odwal się" (nawet ich podania nie są poddawane głosowaniu i pokazywane innym klanowiczom - odrazu wędrują do kosza :P). Kolejną rzeczą jest brak jakiegokolwiek doświadczenia nabytego w grach serii Diablo, osób które takiego nie posiadają nie przyjmujemy. Na dzień dzisiejszy werbujemy osoby te które coś osiągnęły i mają spore doświadczenie np. zajmowały czołowe miejsca w turniejach PvP, spore osiągnięcia w PvM (tutaj jest wiele możliwości np. nabicie minimum jedną bądĽ kilkoma postaciami 99 lvlu itp.), osoby które zasiadały w administracji realmów, prowadziły serwisy gier (najlepiej Diablo ale nie koniecznie) lub zajmują/zajmowały się czymś związanym z w/w sprawami, prowadziły własne klany itd.
Podsumowując - szukamy osób które się czymś wyróżniają i są ponad przeciętną.
Oczywiście jeżeli ktoś nie spełnia tych kryteriów może to nadrobić właśnie bardzo dobrym podaniem uzupełniając rzetelnie pola "Powody dla których chcesz wstąpić do AZM" oraz "coś od siebie" (tak, żeby nas przekonać).
Jeżeli uważacie, że się nadajecie to zapraszam do Werbunku, a jeżeli sądzicie, że nie macie CHYBA szans to nie marnujcie swojego i naszego... [więcej]
Pomału tworzy się grupa klanowiczów grających na Hardcore. Na HC grają już Sim, Robo, Polo, Lukas oraz Zoe. Ponadto Polo jest pierwszym klanowiczem któremu udało się zdobyć 60 level na HC. Dokonał tego grając Szamanką, gratulacje! Dodam jeszcze, że wcześniej udało się Polowi nabić 60 level postacią na SC.
Tytuł: Nowy klanowicz
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 22.05.2012, 22:45
KJ przeszedł pomyślnie okres rekrutacyjny i dołączył do nas na stałe. Wcześniej prowadził największy polski serwis WoW'a. Dobrze sobie radzi na scenie D3 więc nie mieliśmy wątpliwości co do niego. Witamy w klanie!
Tytuł: Pierwszy raport ze Świata Sanktuarium
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 18.05.2012, 00:57
Słudzy Azmodana stawili się w licznym gronie w ¦wiecie Sanktuarium! Od pierwszego dnia premiery Diablo 3 do gry przystąpili następujący Sługusi: Othil, ZelgO, Robo, Sim, Lukas, Maniek, Kruush, Raziel, Jutry, Gres, OrzecH, Rou, Zoe, luK, Sonne, Bartozs, Pinek, Polo, Ref, March, Kondzior, Tabuli oraz rekrut klanu KJ. Dwóm klanowiczom udało się już zdobyć ostatni czyli 60 poziom postaci. W pierwszej kolejności dokonał tego Raziel grając Barbarzyńcą, a w drugiej kolejności Gres grając Mniszką. Grono wymienonych Sługusów powinno się jeszcze powiększyć w najbliższym czasie! Kolejny raport już wkrótce...
Tytuł: Premiera Diablo III
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 15.05.2012, 12:36
Zło powróciło! Dzisiaj o północy ruszyła sprzedaż najbardziej oczekiwanej gry świata - Diablo III. W wielu miastach w Polsce zorganizowano "nocną premierę", najwięcej ludzi zgromadziła oczywiście Warszawa, gdzie gośćmi byli przedstawiciele Blizzarda.
Tak więc wyczekiwany moment przez wszystkich fanów Diablo w końcu nastąpił, a serwery w Europie zostały uruchomione około godziny pierwszej.

Z okazji premiery pragniemy zaprezentować wam nową wersje działu "Słudzy" na naszej stronie, jest ona odświeżona i na bieżąco aktualizowana.
Jak pisałem w poprzednim newsie; na stronie pojawił się nowy "Werbunek" do klanu - ze względu na sporą liczbę osób chcących dołączyć do nas, a także nie ukrywajmy - dobrą renomę naszego klanu postanowiliśmy podnieść poprzeczkę, a mianowicie zwiększyliśmy liczbę pytań w rekrutacji, a także zwiększyliśmy swoje wymagania dla potencjalnych kandydatów wybierając te osoby które się na prawdę czymś wyróżniają. Osoby odpowiadające na pytania w Werbunku "byle jak" zostają automatycznie odrzucane. Zmodyfikowany został także Regulamin Klanu, warto się z nim zapoznać.
To tyle na temat premiery D3 i spraw z tym związanych. Życzę naszym klanowiczom udanej zabawy i wielu osiągnięć!
Tytuł: Żegnamy AR, witamy D3CL!
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 24.04.2012, 00:02
"To były piękne dni..." taka myśl mi przychodzi jedynie do głowy ale niestety to już koniec jednego z największych i najlepszych realmów w Polsce - Angrenost Realm, w niedzielę odbył się ostatni turniej. Przeżyliśmy tam wiele wspaniałych chwil, wiele sukcesów, liczne duele ze znajomymi itp.
Ale coś się kończy, coś się zaczyna - dzisiejszego dnia uruchomiona została oficjalna strona D3CL, mamy nadzieje, że teraz tam będziemy równie dobrze się bawić i miło spędzać czas bo do wyjścia Diablo 3 pozostały już tylko 3 tygodnie!

Jeżeli chodzi o nasz klan to pracujemy nad zmianami; wkrótce na stronie ukaże się odświeżona wersja listy klanowiczów, prawdopodobnie też pojawi się nowy regulamin klanu i pare innych zmian. Natomiast już teraz zaktualizowaliśmy Werbunek, oraz dział Turnieje. Więcej informacji wkrótce.
Tytuł: Premiera Diablo 3!
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 15.03.2012, 15:08
Nareszcie się doczekaliśmy! Blizzard Entertainment ogłosił premierę długo oczekiwanego przez graczy z całego świata - Diablo 3 na 15 maja!

Z tej okazji zapraszam na nowe forum Diablo3 Clan League, które łączy projekty BNPL, Angrenost Realm i Polish Clan League:

Forum D3 Clan League

Tytuł: No1 OUT i 2v2 BC na AR
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 27.02.2012, 11:37
Niestety No1 który niedawno do nas dołączył okazał się cheaterem i został zbanowany na AR za MapHacka i próbe oszustwa, tak więc postanowiliśmy go usunąć z klanu.

Wczoraj odbył się turniej 2v2 Class Battle 1.11 EP na Angrenost w którym ja i Zelg zajęliśmy drugie miejsce.
Natomiast w klanie mamy kolejną osobę która wygrała klucz do Diablo 3 bety - jest to Kondzior, gratulujemy :)
Tytuł: No1 i turniej 4v4 na AR
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 14.02.2012, 23:44
Do klanu na stałe przyjęty został No1. Jako solidny gracz pvp liczymy, iż wzmocni naszą ekipę na AR. Witamy!

W ostatnią niedzielę odbył się turniej 4v4 1.11 EP na Angrenost, gdzie zajęliśmy 2 miejsce w składzie: Ja, Zelg, Tabuli i March.

Aktualnie w klanie 12 osób jest online co na te czasy jest dobrym "wynikiem" :)

Tytuł: KondzioR i Kax
Autor: Raditz-AZM-
Dnia 09.01.2012, 01:53
Do klanu na stałe został przyjęty KondzioR który wprawdzie nie gra już czynnie w d2 ale udziela się w tematach związanych z D3 i będzie mocnym punktem naszej ekipy w nadchodzącej odsłonie Diablo. Natomiast pożegnać się musiał z nami Kaxior który nie zastosował się do naszego regulaminu, a konkretnie do tego punktu: "Każdy klanowicz musi mieć w widoczny sposób zaznaczone, że należy do klanu AZM", poza tym nie uczestniczył w życiu klanowym.

Tak więc witamy Kondziora i żegnamy Kaxa.
Archiwum wieści klanowych podzielone na lata:
2001(2) 2002(18) 2003(22) 2004(19) 2005(31) 2006(28) 2007(12) 2008(17) 2009(10) 2010(4) 2011(14) 2012(17) 2013(21) 2014(27) 2015(10) 2016(9) 2017(7) 2018(7) 2019(7) 2020(6) 2021(4) 2022(6)
W Archiwum znajdują się 298 wpisyCiekawostki
Mapa Sługów
Rozdroże
Archiwum
Battle GT
Diablo II
YouTube
Discoard


26.11.2023 Na rekruta został przyjęty Mickey. + 23.11.2023 Na rekruta został przyjęty eNeSik. + 22.11.2023 Krwawą gwiazdę za wbicie 100 lvl HC otrzymuje iNferno gratulacje! + 20.11.2023 Awans na Kapłana oraz order Krwawą Gwiazde za wbicie setki na HC otrzymuje SagePM. + 18.11.2023 Na rekruta zostaje przyjęty Zogg. + 15.11.2023 Na rekruta zostaje przyjęty SagePM. + 05.11.2023 Została wprowadzona nowa zasada w kodeksie klanowym dotycząca werbowania nowych Rekrutów. W skrócie umożliwa ona zapraszanie nowych osób do klanu bez głosowania klanowiczom o randze Arcykapłana w góre. + 03.11.2023 Bogaty dzień w wydarzenia. Na blizzconie został zapowiedziany pierwszy dodatek do Diablo 4 o nazwie Vessel of Hatred. Ma on dodać znaną lokacje z Diablo 2 Kurast, finalnego bosa Mefisto oraz nową klase. Na rekruta został przyjęty Yonos z poręczenia Klesi. Natomiast na D2R odbył się turniej PvP 2 na 2 w lidze DCL, który zwycięża Tabuli. + 30.10.2023 Młody jako pierwszy klanowicz w tym sezonie wbił 100 lvl na HC grając czarodziejką. Krwawa gwiazda ląduje na jego koncie, tym samym zdobywa awans na kapłana. Gratulacje! + Po więcej wydarzeń zapraszamy do klanowej >Kroniki<