Wieści
O klanie
Kronika
Kodeks
Słudzy
Werbunek
Turnieje
Wojny
Sala Chwały
Forum
Archiwum Wieści Klanowych
Tytuł: Wesołych Świąt!
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 24.12.2013, 16:41
 
Tytuł: Premiera: Diablo 3 Reaper of Souls, 25 III 2014.
Autor: Draco-AZM-
Dnia 20.12.2013, 00:24
Stało się! Blizzard ogłosił wyczekiwaną premierę dodatku Diablo 3, pod tytułem Reaper of Souls. Rozszerzenie trafi do sklepów 25 marca 2014 roku. Po szczegółowe informację zapraszam tutaj.
Z linku można dowiedzieć się między innymi jaka będzie cena (w sklepie blizza), co dostaniemy w edycji delux i kolekcjonerce.

Zatem zostaje tylko przetrwać zimę :)
 
Tytuł: Filmik z Pojedynku PvP
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 01.12.2013, 01:08
Przedstawiam wam filmik z pojedynku PvP dwóch demon hunterów. Ja kontra niejaki Ozi. Trolował na forum że mnie rozjedzie i sam zarządał nagrania pojedynku żeby wszyscy to widzieli. Jak widać na filmiku wyszła z tego komedia :D

 
Tytuł: Nowy klanowicz
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 16.11.2013, 20:53
Po pomyślnie ukończonym okresie rekrutacyjnym na pełnoprawnego klanowicza został przyjęty Pontifex. Jest to dla nas potężne wzmocnienie na scenie PvP ponieważ jest on jednym z topowych barbarzyńców w EU jeżeli chodzi o tryb PvP. Teraz nie zostało nam nic jak tylko podbijać inne ludy :D
 
Tytuł: :DDDDD
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 01.11.2013, 14:52:DDDDDDD
 
Tytuł: BlizzCON
Autor: Draco-AZM-
Dnia 27.10.2013, 20:33
Już za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się długo wyczekiwany blizzcon. Impreza rozpocznie się w piątek 08-11-2013 20:00 CET a zakończy w sobotę w nocy. Ogólne informację odnośnie wydarzenia dostępne są na oficjalnej stronie blizza a sam harmonogram poszczególnych paneli znajdziemy tutaj.
W sieci na pewno pojawią się nieoficjalne streamy, zachęcam do szukania i oglądania:)

Osobiście mam nadzieje, że w końcu coś powiedzą na temat aren PvP:)
 
Tytuł: Kolejny filmik na klanowym kanale YT
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 24.10.2013, 17:58
Odkryłem wczoraj zupełnie przypadkiem ciekawy bład u Łowcy Demonów wynikający z połączenia dwóch umiejętności "Moc Cieni" oraz "Huragan Ognia". Nie wiem czy jest on ogólnie znany czy nie, ale może być naprawde przydatny w grze i zdecydowanie nie powinno go być więc całkiem możliwe że niedługo Blizzard go usunie. Wszystko przedstawiłem na filmiku:

 
Tytuł: SŁUDZY
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 19.10.2013, 20:54
Zapraszam do obejrzenia nieco odświeżonego działu "Słudzy".
Dodałem możliwość posortowania składu według stażu w klanie, aktywności oraz wysokości paragonu. Ponadto paragony będą same się aktualizować za co śle podziękowania do MrMaga za pomoc przy napisaniu skryptu do tego potrzebnego. Dzieki!
 
Tytuł: "O Świeże Mięso!"
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 15.10.2013, 02:45
Świeżym mięsem w naszym klanie jest ArcoN :), który pomśle przeszedł okres rekrutacyjny i został przyjęty na pełnoprawnego członka klanu. Jest ambitnym graczem ukierunkowanym na gre PvP, właśnie takich ludzi szukamy. Ponadto od dziś jako 19-latek będzię dzierżyć miano najmłodszego członka klanu AZM. Chyba jest to najwyraĽniejszy znak że pomału wymienia się pokolenie w naszych szeregach :) Miejmy nadzieje że będzie zwarty i gotowy na nadejście Żniwiarza Dusz :P Standardowo życzę wielu sukcesów i powodzenia w szeregach AZM!

EDIT by Raditz:
Z klanu natomiast zostaje usunięty Kondzior.
 
Tytuł: Gamescom okiem Sługusa Azmodana :)
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 26.08.2013, 01:25
Właśnie po 4 dniach dobiegł końca Gamescom odbywający się w niemieckiej Kolonii. Nie mogło na nim oczywiście zabraknąć stoiska Blizzarda oraz Diablo 3. Naszym wysłannikiem na Gmescomie był wierny i wieloletni Sługus Azmodana - Jutry który wybrał się na tę imprezę wraz z rodzinką :) Przygotował z wycieczki bardzo wiele ciekawych zdjęć i zgodził się na ich opublikowanie na naszej stronce. Miałem przyjemność obejrzeć je wszystkie a było ich naprawde sporo, ale wrzuce tylko kilkanaście wybranych przezemnie. Oto one:

Na koniec śle podziękowania i pozdrowionka dla Daniela (Jutrego), jego syna Kamila z którym nie raz miałem przyjeność pograć w Diablo 3 oraz reszty rodzinki która pewnie też lubuje się w wirtualnej zabawie! :D POZDRO!
 
Tytuł: Dodatek do Diablo 3 zapowiedziany
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 21.08.2013, 16:22
Dodatek do Diablo 3 został oficjalnie zapowiedziany, będzie on nosił nazwe "Reaper of Souls" (Żniwiarz Dusz). Premiera dodatku jest przewidziana na 2014 rok. Nie będe się specjalnie na ten temat rozpisywać bo od tego są oficjalne serwisy więc zapraszam na oficjalną strone dodatku w języku polskim: http://eu.battle.net/d3/pl/reaper- of-souls. Znajdziecie na niej naistotniejsze informacje, screenshoty oraz filmiki. Od siebie dodam jeszcze że pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne i zapewne połasze się o kupienie dodatku do D3. A oto filmik z gamepleya:Zapraszam również na niedawno powstałe nieoficjalne polskie forum Diablo 3 zrzeszające graczy lubujących się w trybie HardCore: http://d3hardcore.com.
 
Tytuł: 13 rocznica powstania klanu
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 29.06.2013, 22:15
Dziś mija 13 lat od światowej daty premiery Diablo 2 a co za tym idzie 13 urodziny naszego klanu AZM. 29 czerwca 2000 roku Neovenator i Undead (BT: Othil#2978) założyli klan Słudzy Azmodana, zapewne w najśmielszych oczekiwaniach nie przepuszczali że po 13 latach organizacja przez nich stworzona będzie jeszcze istnieć. Większość klanów Diablo jakie znałem powstawało już ze sporej grupy osób znających się wcześniej z gry, najczęściej już z jakimiś konkretnymi osiągnięciami czy to na pvp czy pvm. AZM takie nie było. Klan założyły dwie osoby na grze o której nie mieli wcześniej większego pojęcia, weszli na scene Diablo jako zwykłe "młokosy" poznawając gre od podstaw :P Specyfiką naszego klanu jest to że przez cały okres 13 lat AZM nigdy nie było w stanie uśpienia. Zawsze, ale to zawsze nawet w najcięższych okresach w klanie znalazłyby się aktywne osoby. Do dnia dzisiejszego można na serwach D2 spotakć osoby z tagiem AZM przy nicku oraz czynnkie grających klanowiczów w D3 na Battlenecie.
Ciężko stwierdzić jaka czeka przyszłość nasz klan, ale spadająca popularność Diablo 3 oraz całkowity brak wsparcia dla systemu gildiowego w tej grze (brak rankingów, brak rozbudowanego trybu PvP z arenami i TvT) zdecydowanie nie sprzyja rozwojowi AZMu i jakiemu kolwiek innemu klanowi. Nie wykluczone, że powstanie sekcja klanu na innej grze. Rozprawialiśmy na ten temat i jeśli by coś takiego miało powstać to najprędzej byłaby to sekcjia w StarCrafcie 2 oczywiśnie nie zaniedbując przy tym istniejącej od początku klanu Diablowej sekcji. Narazie to tylko snucie planów, za siebie moge tylko stwierdzić że zapał do gierczenia godzinami dziennie w gry już nie ten co kiedyś.
Podsumowując mam nadzieję że AZM czeka jeszcze wiele lat świetności i sukcesów. Pozdrawiam równierz wszystkich klanowiczów z którymi miałem przyjemność pograć, popisać i pogadać przez komunikator, czy też poznać osobiście, są to prawie wszystkie osoby widniejące w składzie klanowym na stronie ale mimo wszystko wymienie każdego po nicku w kolejności alfabetycznej:
Abc, Alien, Apollyon, Archibald, Arni, Balu, Bartozs, Bax, Bebok, Blade, Dixtra, Draco, Glukoza, Gres, Hamster, Jutry, Kason, KondzioR, Kroko, Królik, KJ, Letum, luK, Lukas, MaC, Maniek, March, Neovenator, OrzecH, Pinek, Polo, Raditz, Raziel, Ref, Robo, Rou, Sim, Szmugli, Szopen, Szwagier, Tabuli, TG, Ulver, Undead, Wajus, Yaco, Zoe.
Pozdrawiam równierz tych, których znałem, a z różnych przyczyn już nie są w klanie:
Alicja, Arwena, Bi4ly, Budyn, Deviance, Fanatyk, Kako, Kami, Kosiciel, Koza, Lepo, Res, Roma, Total.

Jeśli o kimś zapomniałem to sory!
 
Tytuł: Nowy Arcykapłan
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 17.05.2013, 23:14
Przedstawiłem w gronie Rady Klanu kandydature Draco do awansu o jeden szczebel w hierarchi klanowej i jednogłośną decyzją jego kandydatura została zaakceptowana, teraz do swojej rangi może dodać przedrostek ARCY :) Godnie reprezentował klan AZM na przestrzeni 8 lat, jako pierwszy klanowicz od początku do końca w barwach klanowych zdobył setny paragon postaci. Miał również wyróżniające osiągnięcia w PvP zarówno na scenie Diablo 3 jak i niegdyś na Diablo 2. Zasłużył na te range jak nikt inny. Gratulacje!
 
Tytuł: Pierwsze urodziny Diablo 3
Autor: Draco-AZM-
Dnia 15.05.2013, 23:45
W dniu dzisiejszym mija okrągły rok od premiery diablo 3. Z tego powodu niebiescy przygotowali kilka urodzinowych atrakcji dla graczy. Między innymi dostępna jest ciekawa gra na forum diablo. Dodatkowo gracze między 15 a 21 maja otrzymają buff-a w grze polegający na zwiększeniu MF i Exp o 25% (oficjalne info tut aj). Ze swojej strony życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku D3 członkom AZM i nie tylko :)
 
Tytuł: Drugi sezon ligi 1v1 d3cl
Autor: Draco-AZM-
Dnia 12.05.2013, 14:50
Właśnie ruszyły zapisy do drugiego sezonu ligi d3cl. Będzie trwała minimum do końca czerwca. Tak jak w poprzedniej zapisy trwają przez cały czas jej trwania. Charakteryzuje się lekko zmodyfikowanymi zasadami:

..::1v1 Rules::..

Barbarian

- In duels versus the “Monk” and “Wizard” is not allowed to use the skill “Wrath of the Berserker”.
- In duels versus the “Demon Hunter” the skill “War cry” is only allowed to use with “no rune”.

Demon Hunter

- The Demon Hunter is not allowed to play the “bunker – style”. This style is defined by laying “Turrets” and/or “Spike Traps” and not coming out from the range of these traps.
- In duels versus the “Monk” the skill “Impale” with rune “Chemical Burn” is not allowed.
- In duels versus the “Wizard” the skill “Companion” is not allowed.
- In duels versus the “Wizard” the skill “Preparation” with rune “Battle Scars” is not allowed.
- In duels versus the “Wizard” the skill “Sentry” with rune “Aid Station” is not allowed.
- In duels versus the “Wizard” the passive skill “Brooding” is not allowed.

Monk

- In duels versus the “Wizard” the skill “Cyclone Strike” is not allowed.
- In duels versus the “Wizard” the skill “Dashing Strike” is not allowed.
- In duels versus the “Wizard” the skill “Fists of Thunder" with rune “Thunderclap” is not allowed.

Witch Doctor

- In duels versus “Barbarian” is not allowed to use the skill “Firebats”.
- In duels versus the “Demon Hunter” and “Monk” can use only one of the skills “Firebats” and “Haunt”.
- In duels versus the “Wizard” can use only one of the skills “Corpse Spiders” with rune “Leaping Spiders”, “Firebats”, “Haunt” and “Spirit Barrage”
- In duels versus the “Wizard” is not allowed to use the skill “Horrify”.
- In duels versus the “Wizard” is not allowed to use the passive skill “Blood Ritual”.

Zapisy i szczegółowe informację znajdziecie TUTAJ. Zapraszam:)
 
Tytuł: Wyniki Turnieju
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 09.05.2013, 22:43
Zakończył się Turniej 1v1 Double Elimination na zasadach D3CL. Udział wzieło 12 graczy. Najlepsza czwórka przedstawia się następująco:

1. Trash / Insane#2553 / WD
2. Rudzian / rudzian2418 / WD
3. Mnich / Mnich#2633 / Monk
4. Draco / Draco#2702 / Monk


Nagrody powędrowały do zwycięzców i mam nadzieje ze następne Turnieje przebiegną równie sprawnie i w tak samo miłej atmosferze oraz z duzo wiekszą frekwencją!
 
Tytuł: Nieoficjalny Turniej D3CL 1v1!
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 06.05.2013, 20:16
Zapraszam wszystkich do udziału w nieoficjalnym Turnieju 1v1 D3CL! Turniej odbędzie się oczywiście na zasadach D3CL link do regulaminu: http://www.d3cl.com/pl/rules . Turniej odbędzie się 09.05.2013 (czwartek) o godzinie 20:00. Zapisujemy się w tym topicu na forum D3CL: http://forum.d3cl.com/index.php/ topic,1647.0.html podając kolejno NICK/BATTLETAG/KLASE POSTACI. Zapisy potrwają do środy 08.05.2013 godziny 00:00. Turniej odbędzie się na zasadzie Double Elimination czyli systemem pucharowym do dwóch przegranych. Poniżej znajduje się drzewko turniejowe, które będe edytować w trakcie turnieju. Jak łatwo zauważyć w turnieju może wziąć udział tylko 16 uczestników więc pod uwage będzie brana kolejność zapisów. Gdyby jednak zdarzyło się że będzie więcej chętnych niż miejsc w Turnieju wówczas zorganizowane zostaną przed turniejem eliminacje na takiej zasadzie, że 16 zapisany zagra pojedynek z 17 zapisanym o to kto wejdzie do turnieju, 15 z 18, 14 z 19 i tak dalej... Pojedynki będą rozgrywane do 5 zwycięztw. Jest przewidziana nagroda za 4 najlepsze miejsca w postaci złota w D3. Za pierwsze miejsce 35kk golda, za drugie 30kk golda, za trzecie 20kk golda oraz za czwarte 15kk golda. Wszelkie pytania kierujemy najlepiej w komentarzach do tego newsa, w topicu z zapisami nie zadajemy pytań i nie komentujemy. Wyniki będziemy zgłaszać w topicu z zapisami na forum D3CL. Zapraszam wszystkich do udziału i życzę powodzenia!
 
Tytuł: Liga 1v1 D3CL
Autor: Draco-AZM-
Dnia 02.05.2013, 21:21
W prawdzie liga ruszyła już 27 kwietnia lecz jej formuła pozwala na zapisy w każdej chwili. Walki rozgrywane są na serwerze PTR. Dokładniejsze informację dostępne na www.d3cl.com/pl. Zachęcam do udziału :)
 
Tytuł: Nowa krew w AZM
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 19.04.2013, 12:33
Z dniem dzisiejszym do klanu na pełnoprawnych członków klanu dołączają Kroko oraz Letum. Standardowo witamy i życzymy wielu sukcesów w szeregach AZM!
 
Tytuł: Nowy filmik na klanowym kanale YT
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 05.04.2013, 20:54
Wrzuciłem na YouTube filmik z kompilacją kilku błedów z gry które udało mi się nagrac frapsem od początku mojej przygody z Diablo 3. Można go obejżeć poniżej:

 
Tytuł: Klanowy kanał na YouTube
Autor: ZelgO-AZM-
Dnia 03.04.2013, 14:11
Powstał klanowy kanał na YT, będziemy na nim umieszczać różne gamepleye z Diablo 3, prezentacje gry PvP jak i PvM w wykonaniu członków klanu AZM, relacje z lig PvP itp. A oto link do kanału:
https://www.youtube.com/user/AZMkla n/videos?flow=grid&view=0

Narazie brak zasobów na kanale można jedynie obejżeć intro poprzedzające i kończące filmiki:

 Archiwum wieści klanowych podzielone na lata:
2001(2) 2002(18) 2003(22) 2004(19) 2005(31) 2006(28) 2007(12) 2008(17) 2009(10) 2010(4) 2011(14) 2012(17) 2013(21) 2014(27) 2015(10) 2016(9) 2017(7) 2018(7) 2019(7) 2020(6) 2021(4) 2022(6) 2023(16)
W Archiwum znajdują się 314 wpisyCiekawostki
Mapa Sługów
Archiwum
Battle GT
Seria Diablo
Księga Gości
Rozdroże
YouTube
Discoard

Jesteś 2572 Wędrowcem

23.01.2024 O 19:00 ruszył trzeci sezon w Diablo 4. Do gry przystąpiło około 20 Sługusów. + 21.01.2024 Awans na Kapłana otrzymują Kruzyk oraz Lanik. + 06.01.2024 CzarnyAfgan otrzymuje Krwawy Order oraz awans na Kapłana za wbicie 99 levela w D2r na HC. Jest 362 osobą na świecie w 5 sezonie, której to się udało. Niezły wyczyn! + 01.01.2024 Pierścień Azmodana drugiego poziomu charakteryzujący się dwoma czaszkami za 10-letni pobyt w klanie otrzymują: Kicek, Mathius, KTMEXC400, Klesia, Vejder, Ged, Ahazet, Felienarius, Kostu, Kserkes, polowiec, Ponury, ShadyKiller, owocowy, qqsmet, Wojtaszek, Zdanek. + 07.12.2023 CzarnyAfgan zostaje przyjęty na rekruta. + 04.12.2023 Pasja otrzymuje awans na Kapłana oraz Krwawy Order za wbicie 99 levela w d2R w trybie HC. Jest 225 osobą na świecie w 5 sezonie której to się udało. + 26.11.2023 Na rekruta został przyjęty Mickey. + 23.11.2023 Na rekruta został przyjęty eNeSik. + Po więcej wydarzeń zapraszamy do klanowej >Kroniki<